Обкладинки на паспорт гуртом та з логотипом

Де замовити обкладинки для українського паспорта і закордоного оптом?

Обкладинки на паспорт гуртом від виробника - відмінна ідея подарунка співробітникам на корпоратив або ювілей фірми, клієнтам туроператів, а також варіант розширення асортименту сувенірним магазинам. Обкладинки будуть нагадувати про дарувальника і піднімати впізнаваність бренду. Такий аксесуар виконує не тільки захисну, але й естетичну функцію. Він наповнює звичайний документ сентиментальними спогадами і захищає від пошкоджень.

Якщо ви шукаєте де недорого купити обкладинку на паспорт з фотографією на замовлення в Україні, вибирайте інтернет-магазин Gisolo. Ми пропонуємо захисні аксесуари з оригінальними принтами. Всі готові дизайни були створені обдарованими молодими художниками спеціально для нашої компанії. Крім того, ви можете втілити свою ідею і замовити обкладинки для документів з фотографією, ім'ям, ініціалами, логотипом компанії, малюнком дитини і будь-яким зображенням. Фарба на обкладинки наноситься за допомогою УФ-друку, завдяки унікальному способу нанесення малюнок не буде стиратися і вигоряти. Тому можете не переживати за зовнішній вигляд Ваших обкладинок.

Виконання індивідуального замовлення займає від 1 до 7 робочих днів. в залежності від обсягу замовлення. Наші менеджери розкажуть про вимоги до картинки і допоможуть вибрати варіант, який буде найбільш виграшно виглядатиме на готовому виробі. Кожен чохол проходить перевірку перед відправленням, щоб ви залишилися задоволені покупкою. Всі замовлення відправляються «Новою Поштою». У зону доставки входить вся Україна (Київ, Харків, Одеса, Вінниця та інші міста і населені пункти)..

Обкладинки на паспорт з екошкіри зі своєю картинкою від Gisolo

Компанія Gisolo виготовляє чохли для паспортів з Еко - шкіри. Почнемо з того, що екошкіра - це не всім відомий шкірозамінник або дермантин. Екошкіра - це набагато м'якший, повітропроникний, морозостійкий матеріал з поліпшеною зносостійкістю і водовідштовхувальними властивостями.Приставка «еко» в назві цього матеріалу не просто так. Але вона зовсім не про Грінпіс та іншу екологію, як ви могли подумати. Екошкіра так називається, тому що вона абсолютно нешкідлива для людини і її можуть носити навіть алергіки. Єдиний компонент, з якого зроблена екошкіра - поліуретан. Ніяких добавок в ній більше немає.

Реалізуйте свою задумку та фантазію в життя, декорують аксесуар на свій смак і купуйте обкладинки для документів, що відповідає заданим вимогам і запитам.

Gisolo пропонує різні типи обкладинок: 

  • Обкладинка на паспорт - класична. Товщина виробу становить 0,3 мм. Така обкладинка не збільшує розмір і ваги документа.
    Обложки на паспорт оптом
  • Обкладинки на паспорт з місцем на ID картку або будь-яку іншу пластикову візитку.
    Обложки на паспорт с ID оптом
  • Обкладинки на ID паспорт.

    Якщо вам потрібна обкладинка на замовлення з фотографією, вибирайте тип аксесуара і отримуйте оригінальний виріб.

Друк на обкладинках для паспорта під замовлення: переваги аксесуара

Розглядаючи товари в Інтернеті, складно визначитися з вибором. Не побачивши виріб наживо, складно судити про його якість. Ми розуміємо клієнтів, тому готові відправити один екземпляр обкладинки без опалати (при замовленні від 30 шт). Ви оплачуєте повну вартість замовлення при отриманні в своєму місті (наприклад, Одесі чи Києві).

Багато користувачів орієнтуються на те, скільки коштує обкладинка на паспорт з фото на замовлення. Приваблива ціна не гарантує, що ви залишитеся задоволені замовленням. Якщо такий чохол коштує дешево, це може свідчити про неякісні матеріали або друк.

Щоб ЗАМОВИТИ ОБКЛАДИНКИ на документ з власним зображенням напишіть нам info@gisolo.com або заповніть форму нижче. Ми будемо раді виконати Ваше замовлення!